Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. Bardon Leos

2. Barova Marcela

3. Bartosova Tatana

4. Bastl Radko

5. Bejrova Alena, nyní Steinerová                asteinerova@seznam.cz

6. Benes Jiri                                                   benes.infekce@seznam.cz

7. Bezvoda Zdenek                                        bezvoda.ortopedie@iol.cz

8. Blümelova Bozena, roz. Chvostalova

9. Bobek Jan                                                  jan.bobek@medizunz-pb.cz

10. Bobekova Boleslava, roz. Lutonska

11. Brsiakova Daniela, roz. Brazdova                 brsiak@probenefit.sk

12. Budinova Lea, roz. Vackova

13. Dipoldova Gabriela

14. Durisova Ruzena, nyní Moravcová         ruzena.moravcova@centrum.cz

15. Feuereisl Rudolf                                      rfeuereisl@seznam.cz

16. Filo Ludovit

17. Florianova Emilia, roz. Cieskova                        emilia.florianova@hygpraha.cz

18. Galambosova Anna

19. Gottwaldova Blanka, nyní Galská           galska.blanka@seznam.cz, blanka.galska@cmail.cz

20. Grametbauerova Eva

21. Hacarova Beata

22. Hajasova Marta, roz. Choteborska

23. Hajickova Vera, roz. Ledvinova              vera.hajickova@hygpraha.cz

24. Hamous Jiri                                             j.hamous@email.cz

25. Hano Lubomir                                          lubomir.hano@nextra.sk

26. Hardosova Magdalena, roz. Puobisova

27. Hornychova Miroslava, roz. Richterová mhornych@szu.cz

28. Hupkova Helena, roz. Butkova                     zdravemesto@zdravemesto.sk

29. Chlebounova Katerina

30. Cholevikova Eva

31. Chudikova Katarina, roz. Bandziova

32. Jarosova Alena

33. Jarosova Dagmar, roz. Salzmanova              dagmar.novackova@khsplzen.cz

34. Jonasova Libuse, roz. Svobodova

35. Junkova Ivana, roz. Toupalikova           junkova.ivana@seznam.cz

36. Karasek Vaclav

37. Karhan Tomas                                            tkarhan@volny.cz

38. Kevicka Dagmar, roz. Dobruska

39. Kevicky Irad

40. Klepac Josef                                               josef.klepac@khsplzen.cz

41. Knizova Hana                                             hana.knizova@khslbc.cz

42. Kobrle Jan

43. Kolin Jan                                                    jan.kolin@post.cz

44. Kolmanova Marta, roz. Kusnirakova

45. Kondelikova Bronislava, t.č. Krahulcová            bronislava.krahulcova@seznam.cz

46. Kosecka Gabriela                                        epi@szuza.sk

47. Kotasek Vaclav

48. Kouba Jaroslav

49. Koubova Jitka, nyní Rousková                jitka.rouskova@zukolin.cz

50. Kovacic Karol

51. Kovalcik Peter                                            peter.kovalcik@volny.cz

52. Kozichova Magdalena, t.č. Wantochová magda.wantochova@zukolin.cz

53. Krechler Petr

54. Kubesova Miluse

55. Kubikova Ivana

56. Kucharsky Jan

57. Kupcova Katarina, nyní Feuereislová     feuereislova@proactive.cz

58. Lancaricova Marta

59. Lapka Milos

60. Ledabylova Hana, nyní Nestávalová      hana.nestavalova@seznam.cz

61. Loksa Pavol                                             loksa@vzbb.sk

62. Lukacova Anna, roz. Apjarova

63. Lukesova Irena, nyní Bočkovská           bockovska@bag-healthcare.cz

64. M.A.Ahmed Almalahy Jemen

65. Machova Eva, roz. Mazurová                                    evamachova@zoznam.sk

66. Machova Marketa, roz. Pirková              machova.m@centrum.cz

67. Marcin Marian                                             marcin.marian@orangemail.sk

68. Maslenova Danica                                       dmasle@yahoo.com

69. Matousek Vladimir

70. Michalkova Ladislava, roz. Prochazkova

71. Misotova Katarina

72. Morihladkova Viera

73. Obermannova Katerina, roz. Fleková     obermannova@zentiva.cz

74. Orolinova Marta, roz. Pardubová                  marta.orolinova@khszlin.cz

75. Orszaghova Daniela, nyní Janáková             vedenietn@zvjs.sk

76. Pacekova Mariana

77. Petrach Jiri

78. Plockova Zdenka, roz. Strnadková         zdenka.trmalova@khsusti.cz

79. Pohnetalova Dagmar, roz. Hansvenclová       dagmarpohnetalova@email.cz

80. Pokorna Blanka, roz. Trpisovska                       pokorna.blanka@atlas.cz

81. Polanska Marie

82. Prudic Zdenek                                            zdenek.prudic@khszlin.cz

83. Ptackova Anna, roz. Brazdilova

84. Radolcova Gabriela

85. Rousek Frantisek

86. Rozumova Alzbeta

87. Rumlerova Miloslava, roz. Šuráňová      miloslava.rumlerova@zukolin.cz

88. Rupcik Jozef                                           jozef.j.rupcik@gsk.com

89. Rupcikova Priska, roz. Vargaestokova priska.p.rupcikova@gsk.com

90. Ruskova Silvia, roz. Füriova

91. Rynikova Eva

92. Seifertova Drahomira

93. Skrivanek Jiri                                          jiri.skrivanek@seznam.cz

94. Sladek Juraj

95. Sladekova Magdalena, nyní Lisalová     lisalova@hpl.sk

96. Slavik Miroslav                                           miroslav.slavik@hygpraha.cz

97. Slavikova Jana, roz. Jirova

98. Sovova Eva

99. Stachova Libuse

100. Stara Josef

101. Stehlik Frantisek

102. Sachova Katerina, roz. Maskova

103. Sanderova Hana

104. Sestakova Bohunka, roz. Lepova

105. Simko Gabriel                                           gabriel@ruvzpd.sk

106. Sinkova Alena

107. Sirl Michael

108. Smid Milan                                                smid.milan@seznam.cz

109. Sourkova Miloslava, nyní Moravcová           orl-ambulance@seznam.cz

110. Spanikova Elena, nyní Mikolášiková    mikolasik@nextra.sk

111. Stefikova Helena                                       hstefikova@hospital-bojnice.sk

112. Stepankova Zuzana, roz. Rovenska

113. Sulo Jozef                                              jozef.sulo@fm.khsova.cz

114. Suran Peter

115. Svarcova Olga, roz. Sisulakova

116. Tauchen Premysl

117. Tresnakova Alena, nyní Dvořáková             alena.dvorakova@khjih.cz

118. Tukinski Ivo                                          zzskvred@volny.cz, ivo.tukinski@volny.cz

119. Tulakova Jana

120. Tyfova Iva, nyní Švorčíková                ivamed@tiscali.cz

121. Uhrecky Stefan

121. Urminsky Alexander

122. Vanclova Nadezda, nyni Vyskočilová 

123. Vavrinova Vlasta, roz. Jelinkova

124. Visek Vlastimil                                       visekvlastimil@centrum.cz

125. Vit Petr

126. Vojtechova Alena, roz. Koziskova               zackovalena@seznam.cz

127. Volf Jaroslav                                             jaroslav.volf@szu.cz

128. Vorderwinklerova Vlasta, roz. Palatova       vorderwinklerova@michemsu.cz

129. Vyborny Petr

130. Wenzel Pavel                                            pwenzel@seznam.cz

131. Zajacova Olga, nyní Pokorná

132. Zasalosova Zuzana, roz. Lanyiova

133. Zeman Petr

134. Zenka Milan                                           hygienamladeze@ruvzca.sk

135. Zadna Ivana, nyní Volfová                    ivana.volfova@fnspo.cz

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

50000 czk od 60000000 czk pujcky nabidka do 24 hodin

(roller, 2. 10. 2020 0:28)

Nabízíme výhodné půjčky pro podnikatele i začínající, kteří chtějí začít podnikat a chybí jim prostředky, potřebují překlenout momentální nedostatek financí, uhradit dlužné faktury, vyplatit exekuce. Půjčky jsou poskytovány až do výše 20.000.000,- Kč Splátky si můžete rozvrhnout dle potřeby od několika měsíců až na 20 let. Zajištění půjčky je vhodnou nemovitosti, nebytovým prostorem, bytem i družstevním, chatou, pozemky. Vše vyřídíte z domova. Neplatíte žádné poplatky předem Působíme po celé České republice.E-mailem: rollerovadominika@seznam.cz

investice

(Jindrich Drapela, 10. 6. 2019 10:15)

Nabízím vám rychlé a spolehlivé finanční úvěry od přímého poskytovatele bez poplatků a bez zástavy nemovitosti. Nabízím vám úvěry od 40.000 Kč až do 4.500.000 Kč. Záznam v registrech dlužníků nebo exekuce není překážkou. Mohu pomoci také žadatelům bez doložitelného příjmu. Vyřízení všech formalit včetně vyplacení financí už do 24 hodin od podepsání úvěrové smlouvy. Zdarma a nezávazně žádejte na emailu: fm3564557@gmail.com

pochvala Jirkovi

(Danica Maslenová, 24. 9. 2009 16:32)

Jirko,

skláňam sa nad tvojou vynaliezavosťou a tvorivosťou. Tvoj milý príhovor a to čo si už doteraz spravil pre blížiaci sa zraz je obdivuhodné. Kto ťa mal však možnosť lepšie poznať už počas štúdií (tak ako som to mala možnosť ja - zo spárovaného krúžku 9-10 ) vie, že sú to tvoje dlhodobé kvality osobnosti, ktoré sa prejavujú nielen v oblasti odbornej,ale aj mimopracovnej a hlavne tej ľudskej. Snáď sa mi to podarí a nakoniec sa tiež na zraz dostanem.


srdečne Ťa pozdravuje

Danica Maslenová

Oprava

(Pavol Lokša, 24. 9. 2009 10:25)

Dobrý den, na poste č.72 sa asi vloudila chybička. Vierka Morihladková je stále Morihladková a asi mailová adresa nie je jej.